🎖 İşbirliği programı kapsamında e-baq’a davet edeceğiniz her bir müşteriniz için de 6 ay daha ücretsiz kullanım hakkı elde edin 🔧

Büyük işler Küçük detaylarda

e-baq'ın ihtiyacınıza göre hazırlanmış araçlarını keşfedin. Bakım danışmanlığı ve yetkili servis firmanızı e-baq dijital bakım platformuna taşıyarak daha hızlı ve etkili hizmet vereceğiniz araçları kullanın.

Group 1401
Frame 1764e baqözellikler

Müşterilerinizin ihtiyacına göre kontrol, test ve bakım formlarınızı oluşturun, hizmetinizin kalitesini artırın!

e-baq uzman platformuna katılarak, tesislerin ihtiyaç duyduğu kontrol, test ve bakım süreçlerine dahil olabilir, tesis sahiplerine bakım süreçlerinde hizmet sağlayabilirsiniz. e-baq’la ihtiyaç duyulan tüm iş kalemleri için formlarınızı oluşturabilir, iş süreçlerini eşzamanlı olarak takip edebilir, dijital arşiv oluşturabilir, zaman tasarrufu sağlayarak verimliliğinizi maksimize edebilirsiniz.

Kontrol, test ve bakım formlarınızı sisteme yükleyerek, dijital arşiv oluşturabilir, müşterilerinizin ihtiyaçlarına göre formlarınızı düzenleyebilirsiniz. Hazırlanan formlar size özel arşivinizde saklı tutulur ve yönetim hakkı size ait olmakla birlikte tesis sahipleri ile paylaşılır. Böylelikle, müşterilerinizin bakım süreçlerine dahil olabilir, tesis sahiplerinin bakım yönetimine katkı sağlayabilirsiniz. İş süreçlerinizi müşterileriniz ile eşzamanlı olarak iletişim kurarak daha verimli bir şekilde yürütebilirsiniz.

Müşterilerinizin önceliklerini belirleyebilir, hazırlayacağınız kontrol, test ve bakım formları ile iş programınızı oluşturabilirsiniz. Hazır formlarınızı yazılımdaki format sayesinde ilgili ekipmanlarla kolayca eşleştirebilir, çalışanlarınıza otomatik iş emri atayabilirsiniz.Bakımlar, kontroller, testler periyodik olarak sürekli gerçekleştirilmesi gereken işlerdir ve her seferinde tekrar eden bu süreçler için iş emri oluşturmak iş yükünüzü artırır. Bakımlarınıza periyotlar atadığınızda ise zamanınız size kalır! e-baq uzman portalı sayesinde müşterileriniz için hizmetlerinizi otomatikleştirebilir, periyotlara bağlayabilir ve eşzamanlı olarak rapor ve formlarınızı oluşturabilirsiniz. Bu sayede, iş programınızı öngörebilir, ekiplerinize hızlı şekilde iş emirleri atayabilir, iş süreçlerini kolaylaştırabilirsiniz.

Sisteme yüklemiş olduğunuz test, bakım ve kontrol formları, belirlenen periyotlarda iş emri olarak önünüze düşer ve bakım süreçlerinizi ihmal etmeden düzenli bir program dahilinde yönetmenizde size yardımcı olur. Hazırlanan formlar üzerinde eşzamanlı olarak kontrollerinizi gerçekleştirebilir, değişiklikler yapabilir, tespit edilen eksiklikleri form üzerinde açıklama ekleyerek belirtebilirsiniz. Bu sayede, siz kontrollerinizi gerçekleştirirken, eş zamanlı olarak dijital ortamda raporlarınız oluşturulur, işin sonunda raporlarınız hazır hale gelmiş olur.

e-baq uzman portalı üzerindenhizmet vermek artık çok daha kolay!

e-baq uzman portalına katılarak, tesis sahipleri tarafından görüntülenebilir, yeni müşteriler kazanabilirsiniz. Uzmanı olduğunuz sistemler hakkında müşterilerinizin bakım süreçlerini yönetebilir, servis desteği sağlayabilirsiniz.

Tesislerde sistemlerin sürdürülebilirliğini sağlamak için periyodik, kontrol, test ve bakımlara yönelik hizmet verebilir, uzmanlık alanlarınızı uluslararası formata göre belirleyebilir ve uzmanlık alanınızda bakım danışmanlığı verebilirsiniz.
e-baq yazılımı üzerinden ekipman özelinde bakım prosedürlerinin belirlenmesi ve bakım formlarının oluşturulması mümkün olacaktır. Uzman tarafından hazırlanan bakım formları hizmet verilen tesisteki ekipmanlara özel olarak atanabilecektir.
Tesis personelleri tarafından doldurulan bakım formları uzmanlara iletilecek ve uzmanlar tarafından form değerlendirilmesi yapılabilecektir. Formdaki sorular için bağımsız değerlendirme yapmak da mümkün olacaktır.
Uzmanlık alanı kapsamında hizmet verilen bakımların süreçlerine yönelik istatistik tutabilme ve istatistikleri raporlandırılabilme özelliği mümkün olacaktır.
e-baq yazılımı bünyesinde yer alan şirketler arası mesajlaşma özelliğini kullanarak, bakım işlerinizi düzenlerken, iletişimi de aynı yerden kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hizmet sağladığınız tesisteki iş akışlarınızı düzenlemenin yanı sıra, tesis sahipleri ve çalışanlarla mesajla iletişim kurarak, işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.
Müşterilerinizden ya da çalışanlarınızdan gelen mesajları gözden kaçırmamak için mobil uygulama üzerinden bildirim ya da mail alabilirsiniz. Mesaj kutunuzu ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebilir, mesaj alma ayarlarınızı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.
Frame 1785e baqözellikler
Frame 1774e baqözellikler

İş emirlerinizi e-baq üzerinden oluşturun,
işleriniz kolayca yürüsün!

İşinizi kolayca yürütmek için dijital dünyada benzersiz bir hizmet! Tüm iş emirlerinizi tek platformda kolayca oluşturabilir, değerlendirir ve tamamlayabilirsiniz.

Çalışanlarınızı sisteme dahil ederek, takımlarınızı oluşturabilir, yetkilendirme yaparak iş emirlerinizi hazırlayabilir ve iş süreçlerinin takibini kolayca yapabilirsiniz. Oluşturduğunuz iş emirleri eşzamanlı olarak çalışanlarınıza bildirim olarak düşer ve böylelikle belirlenen görevler için daha hızlı aksiyon alınmasına olanak sağlanır. Uzman portalı aracılığıyla, belirlediğiniz görevlerin ilerleme durumlarını takip edebilir, tamamlanan işler neticesinde, yeni iş emirleri düzenleyebilirsiniz.
Oluşturduğunuz iş emirlerinin aciliyetine ve önem seviyesine göre çalışanlarınızın önceliklerini belirleyebilir, tüm hizmet sunduğunuz tesislerin çalışma programlarını düzenleyebilirsiniz. Böylelikle, iş emrini atadığınız çalışanlarınız öncelik sıralamasıyla yapmaları gereken işleri görebilir, müşterilerinizin ihtiyaçlarına daha hızlı şekilde cevap verebilirler. Uzman portalı bünyesinde sisteme dahil edilecek ekiplerin iş yoğunluklarını saptayabilir, iş verimliliğinizi arttırabilirsiniz.
İş emirlerinizi oluştururken hedef tarih ve periyot belirleyebilir, iş süreçlerinizi otomatik hale getirebilirsiniz. Böylelikle verimliliğinizi maksimize edebilir, e-baq kullanıcısı tesis sahiplerine uzman servis desteği sağlayabilirsiniz. Uzman portalı sayesinde iş emirlerinizi detaylandırabilir, iş süreçlerinizde en ince ayrıntıların bile gözden kaçmasını engelleyebilirsiniz.
Tekrar eden iş süreçlerinizde vakit kazancı sağlamak için, otomatik atama özelliğini kullanabilirsiniz. Bu özellik sayesinde iş emirleriniz, belirleyeceğiniz koşullar için otomatik olarak tekrarlanır ve her seferinde yeniden iş emri oluşturmak için vakit kaybetmezsiniz.
Tekrar eden düzenli iş tanımlarınıza ilave olarak, zamanla değişkenlik gösteren ve önceden öngöremediğiniz spesifik iş emirleri oluşturmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu gibi durumlarda manuel olarak iş emirleri düzenleyebilir, iş emirlerini programı müsait olan çalışanlarınıza atayabilirsiniz.
Hizmet sağladığınız tesis özelinde beklenmedik arıza durumları oluşabilir, bu gibi durumlarda tesis sahipleri bünyesinde arıza kaydı oluşturularak, arıza durumu size eşzamanlı olarak bildirilir. Hizmet sağlayıcısı olarak ilgili arıza kaydı için çalışanlarınıza yönlendirme yaparak, hızlıca aksiyon alınmasını sağlayabilir, müşterilerinize bilgilendirme yapabilirsiniz.

İşletmelerin verimini arttıracak raporlar, maliyet, zaman, personel ve istediğiniz her unsur e-baq ile karşınızda!

İşletmelerin operasyonları sırasında oluşan verileri kullanarak, dijital raporlama özelliği sayesinde ilgili verilerin analiz edilmesinde ve raporlanmasında tesis sahiplerine destek sağlayabilirsiniz.

Dijital ortamın sağladığı en önemli avantaj operasyonel verimlilik sunmasıdır. Tesis içerisinde çalışan ve sürekli işleyen bir iş sürecinde, tesis sahipleri tarafından anlık olarak bazı verilere ihtiyaç doğabilmektedir. Dijital raporlama modülü sayesinde, hizmet vermekte olduğunuz müşterilerinize anlık olarak istenilen bilgileri sağlayabilmeniz mümkün kılınmaktadır.
Dijital raporlama modülünün sizlere sağladığı bir diğer avantaj ise, hızlı aksiyon almanıza imkan sağlamasıdır. Müşterilerinizden, ihtiyaç duyduğunuz verilere en kısa sürede ulaştıktan sonra, hızlı aksiyon alarak bir sonraki işlerinize geçebilir, iş verimliliğinizi arttırabilirsiniz.
Tesislerde her departmanda farklı iş süreçleri yürütüldüğü için, icra edilen her bir işin analizine de ihtiyaç duyulmaktadır. Bu analiz süreçlerinde zaman kaybını en aza indirmek için, veri analizlerini dijital yazılımlardan elde etmek, tesislere hem sürdürülebilirlik hem de en üst seviyede verim sağlamak adına önemli avantaj sağlamaktadır. Siz de bu verilerin analiz edilmesinde ve raporlandırılmasında, uzmanlık alanlarınız ile ilgili olarak tesis sahiplerine destek sağlayabilirsiniz.
e-baq üzerinden süreçlerini /bakımını yönettiğiniz tüm tesisleri ayrı ayrı ya da karşılaştırmalı olarak mali yönetim, envanter, çalışanlar, kontroller, test ve bakım süreçleri açısından değerlendirebilirsiniz.
Çalışanlarınızın performansını, iş emirlerini gerçekleştirme sürelerini, uzmanlarınızın hizmetini değerlendirin ve gelişim sağlayın.
e-baq uzmanı olarak, toplam hizmet verdiğiniz tesis sayısını, hizmet verdiğiniz her bir müşteri için kazancınızı karşılaştırmalı olarak grafikler üzerinden görebilirsiniz.
Frame 1779e baqözellikler

işin uzmanları için
doğru adres

e-baq uzmanı olun, süreçlerinizi dijitalleştirin ve müşteri ağınızı genişletin. Üstelik e-baq’a kaydolarak e-baq imkanlarından 3 ay boyunca ücretsiz yararlanın.

e-baq’a davet edeceğiniz her bir müşteriniz için de 6 ay daha ücretsiz kullanım hakkı elde edin.

Frame 1910uzman cta 3