Bakım süreçleriniz dijitalde, tek platformla hep sizinle!

Çağımızın en büyük gerekliliklerinden biri dijitalleşme. Tüm iş adımları dijital dünyaya uyum sağlayarak ilerlerken biz de tesisinizde ihtiyacınız olan bakım takip ve yönetim süreçleriniz için dijital çözümler sunuyoruz. Bu süreçte alanında tecrübeli uzmanlarla sizleri aynı çatı altında buluşturuyor, ihtiyacınız olan ne varsa sizlere sunuyoruz. Bakım süreçlerinizi iyileştiriyor, uzmanlarla kolayca buluşmanızı sağlıyor, raporlarınızı anında hazırlamanıza destek oluyor, envanterleriniz için performans takibi yapabilmenize destek oluyoruz. Günümüz dünyasında verinin önemini biliyor, tüm süreçlere veri analizini ekleyerek elde ettiğiniz verilerin yorumlanması ve kullanılmasını sağlıyoruz. Böylece sistem ve ekipman özelinde kestirimci bakım prosedürleri ortaya koyuyor, bakım maliyetlerinizi azaltmaya olanak veriyor, iş yükünüzü hafifletiyoruz!

e-baq projesinde
tecrübe ile dinamizmi harmanladık!

Akademisyen kökenli yönetim kadromuz ve 30 yılı aşkın sektör tecrübemiz ile sizlere destek olmaktan memnuniyet duyuyoruz! e-baq ekibi olarak sistemlerin sürdürülebilirliğini önemsiyor, bu konuda ortaya koyduğumuz akademik çalışmalar ve AR-GE projeleri ile sektöre öncülük ediyoruz.

Misyonumuz

Bina işletmelerindeki tüm sistemlerin bakım süreçlerinin dijitalleştirilerek tek bir platform üzerinden kolay yönetilmesini sağlayan, bakım süreçlerinde oluşan verileri analiz edip, yönetimini sürekli geri besleyerek iyileştiren, sürdürülebilir bir platform geliştirmek. 

Vizyonumuz

30 yılı aşkın tecrübemizle sistemlerin periyodik kontrol, test ve bakım süreçlerine yenilikçi çözümler sunmak ve bu süreci otomatize ederek sistemlerinizin verimliliğini artırmak.

Sadece size özel çözümler

Her tesisin kullanım amacı farklı. Tek bir yazılım sistemiyle tüm ihtiyaçlara cevap vermek mümkün mü? Elbette!
e-baq, tesisiniz özelinde sizler için hazırlanmış çözümlerle bakım sürecinin dijitalleştirilmesi için hep yanınızda!

3016 Akasya 1
Kompleks Yapılar
maiden s tower sunset 1
Tarihi Yapılar
contemporary home seen from yard 1
Konutlar
engineer working check valve pipe factory industrial zone steel pipelines valves engineer maintenance equipment power plant 4
Endüstriyel Yapılar
9420 Emaar Square 2 1
Alışveriş Merkezleri
airport departure all with control tower airplane 1
Havalimanları
business team manager meeting 1
Ofisler
largest stadium barcelona from helicopter catalonia 1
Spor Merkezleri

e-baq Hakkında Yazılar

e-baq ile dijital dönüşümü hemen başlatın!

Frame 1915cta tesis